Biz Kimiz?

Hakkımızda

Firmamız 2012 yılında İstanbul Beylikdüzü'nde kuruldu. 2012 yılında mobilya ve ev dekorasyonu sektörüne farklı bir bakış açışı getirmek için kurulan firmamız 2012 yılından bu güne kadar her yıl %100 büyüme ile devam etmektedir. Firma olarak ilk 10 yıllık planlarımızın 5 yıllık kısmını bitirmiş bulunmaktayız. 2012 yılında sadece Türkiye'de faaliyet gösteren firmamız 2015 yılından itibaren başta Almanya olmak üzere Avrupa piyasasına da açılmış bulunmaktadır.

İlk 3 yıllık planın ardından 2015 yılında Avrupa'ya açılma planlarımız neticesinde 2015 yılında ilk Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerine de hizmet vermeye başladık. Şu anda başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa ve dünya ülkelerinde hizmet verecek kapasitemiz ile üretimlerimize devam etmekteyiz. Türkiye'de n11.com, hepsiburada.com,evmanya.com, dekorozon.com ve altıncı cadde sitelerinden sonra Amazon.de (Amazon Almanya) e-ticaret sitesi ile ürünlerimizi dünyaya açtık.

Ucuz Kanepe Tarihi

Kuruluş yılımız olan 2012 yılından itibaren ilk 5 yıllık planlarımızı gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. 2017 yılından itibaren 5 yıllık planlarımız içerisinde önce bütün Avrupa ve ardından tüm dünya ülkelerinde %100 Türk malı olan firmamız ve ürünlerimizi bütün dünya ile buluşturmak için yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bize bu yolda destek olan herkese teşekkür ederiz.

Pazar Yerlerinde Biz

Firmamız ürünlerine toptan olduğu gibi perakende olarak da ulaşabilirsiniz. Ürünlerimize Türkiye'den ulaşmak isteyenler aşağıda yer alan hepsiburada.com, n11.com, evmanya.com ve dekoro.com.tr sitelerinden ürünlerimin modelleri ve fiyatlarına ulaşabilirler. Ücretsiz kargo seçeneği ile ürünler için kargo parası ödemezsiniz. Avrupa perakende satış için Almanya'da amazon.de sitesinde Kanepia olarak yer alıyoruz.

Bize Ulaşın

Her bütçeye uygun kanepe modellerini daha ayrıntılı incelemek isteyenler Modeller, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Fiyatlar ve bizimle iletişim kurmak isterseniz de İletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim için hemen bizi 0 850 346 54 74 numarasından arayabilirsiniz.

Ürün Yelpazesi

Dekoro grup bünyesinde üretim yapan firmamızda ucuz kanepe modelleri ile birlikte mobilya ve ev dekorasyon ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan ürünler hakkında model, fiyat ve boyut bilgisi için bizlere 0 850 346 54 74 numarasından veya iletişim sayfasında yer alan iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz. İşte üretimini yaptığımız ürün grupları.

Ucuz Kanepe Sitesi Bir Dekoro Markasıdır. - Telefon: 0 850 346 54 74 - Sosyal Medya Hesaplarımız Facebook - Instagram - Google Plus - Twitter - Youtube