Müşteri Destek

Bire Bir Destek

Bire bir destek ve iletişim servisimiz sayesinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Ürünler, modeller, fiyatlar ve kafanıza takılan bütün soruların yanıtlarına bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Hızlı İletişim

Teknik Servis

Teknik Servis

Bütün kanepe modelleri için toptan kanepe parçaları satışı yapılmaktadır. Kanepe kasası, dolgu malzemesi, kanepe döşeme kumaşı başta olmak üzere kanepe yapımında kullanılan bütün ürünlere en uygun fiyatlar ile İstanbul veya Kayseri illerinde yer alan üretim tesislerimizden ulaşabilirsiniz. Hızlı İletişim

Bakım & Onarım

Modeller & Fiyatlar

Firmamız tarafından üretilen en uygun modelleri ve fiyatları bizimle irtibat kurduğunuz takdirde fiyatlar excel tablosu ile ve modeller de online katalog olarak gönderilecektir. Ürünlerin modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı İletişim

Kanepe Parçaları

Kanepe Parçaları

Bütün kanepe modelleri için toptan kanepe parçaları satışı yapılmaktadır. Kanepe kasası, dolgu malzemesi, kanepe döşeme kumaşı başta olmak üzere kanepe yapımında kullanılan bütün ürünlere en uygun fiyatlar ile İstanbul veya Kayseri illerinde yer alan üretim tesislerimizden ulaşabilirsiniz. Hızlı İletişim

Satış

En Ucuz Fiyatlar

Firma olarak piyasada en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Ürünlerimizde kalite belgeli ve en son kalite hammaddeler kullanılmaktadır. Firmanızın yer aldığı şehire göre Kayseri veya İstanbul illerinde yer alan üretim tesislerimizden ürünlere, modellere ve fiyatlara ulaşabilirsiniz. Hızlı İletişim

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerimiz Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 08:30 - 18:30 saatleri arasında telefonla destek vermektedir. Mesai saatleri dışarısında bizimle iletişim formundan veya mail ile ulaşabilirsiniz. Telefonla destek için 0 850 346 54 74 numarasından, mail ile destek almak için de info@dekoro.com.tr adresinden destek alabilirler. Hızlı İletişim


En Uygun İndirimli FiyatlarÖzgün kanepe modelleri ve kalite anlayışı ile bir dünya markası olmayı hedefleyen firma, 2012 yılında İstanbul Beylikdüzü Bakır ve Pirinç Sanayicileri sitesinde kuruldu. Kısa sürede büyüyerek Kayseri lokasyonunu açtı ve Almanya’ya ürün göndermeye başladı. Köklü perakende ve toptancılık deneyimi ile kanepe satışında çağdaş ve kaliteli çizgisi ile yurtdışından talepler alarak gün be gün kendini yenileyerek büyümeye devam ediyor.

Her Ortama Uygun Kanepe ModelleriUzun yıllara dayanan tasarım vizyonu, malzeme deneyimini, kaliteli üretim ile birleştiren firma, müşterinin tarzını günümüz trendleri ile birleştirerek özel istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak farklı mekânlara uyum sağlayacak şekilde kanepeler tasarlamaktadır. Konfor ve fiyat avantajını bir arada sunabileceği tasarımlara imza atan yaratıcı ekibi sayesinde uzun mağaza ziyaretlerini ve kararsızlıkları atlayın!

Başarının takım çalışmasının ürünü olduğuna inanan firmanın profesyonel ekibi yaşam alanlarınızı şık ve konforlu hale getirmek için her zevke hitap eden bir yaratım yeteneği ile çalışmakta ve üretmektedir.

Yenilikçi ve özgün fikirleri hayattan ilham alan, çağdaş ve kalıcı çizgilerle bütünleştirerek, üretimleri en iyi, en kaliteli malzeme ve işçilikle tamamlayıp sizlere kaliteli ve rahatlığı sunuyor.

Firma, deri kanepelerden kumaş kanepelere, soli kanepe modellerinden futon kanepe modellerine, yataklı kanepelerden terletmeyen kanepe modellerine yüzlerce seçenek ile hizmet veriyor. Her geçen gün yaratıcı özgün tasarımları ile sizlere ucuz fiyata konfor vaat ediyor.

Toptan En Uygun Modellerİş yerindeki zorlu bir günün ardından gevşemek için pelüş, rahatlatıcı bir kanepenin içine gömülmek gibisi yoktur. Sırt minderinizi de arkanıza aldınız mı sizden rahatı yoktur.

Yüzlerce kanepe modeli arasında seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Uyumak için yatak olarak yada gerektiğinde sandık olarak ta kullanılabilen ürünlerin hangi fonksiyonları sizin için önceliklidir?

İşte size birkaç ipucu!

Yatak halinde ki ölçüde esasen ideal bir boyut yoktur. Kişilerin boy ölçülerine göre tercih edilebilir. Ancak genelde 110x185 cm olan modeller idealdir. Oturum yüksekliği 42-45 cm tercih edilebilir. Pek tabi silinebilir ve kuru temizleme yapılabilir ürünler seçmelisiniz. Kanepede oturum yumuşaklığı ve orta sert, sert yada yumuşak tercih edilebilir. Kollu ya da kolsuz olması ise tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmesi gereken bir istektir. Genellikle dar mekanlarda kolsuz tercih edilir.

Bir kanepe ülkemizde yaygın kullanılan ismi ile çekyat, sırt minderlerini çıkardığınızda ve alt iskeleti çektiğinizde hızlı ve kolay bir şekilde geniş bir yatağa da dönüşebilir. Omurganızın daha dik durmasını istiyorsanız paket yaylı sisteminde bir ürün tercih etmelisiniz. Vücudunuz için tercih edeceğiniz en iyi yatak sert bir yataktır ve paket yaylı sistemi bunu sağlar. Bu tarz kanepeler her gün kullanım için uygundur.

Uzanma kanepenizin sandıklı olması, size yer tasarrufu sağlayacak ve dağınıklığı ortadan kaldıracaktır. Kılıflı olması özellikle evlerinde çocukları bulunan veya hayvan besleyen kişiler için kurtarıcıdır, kolaylıkla makinada yıkanabilir. Dayanıklı, yumuşak bir his veren pamuk ve polyester dokuya sahip kılıflar, deri yada kumaş olması aslında tamamen ev dekorasyonunuza ve kişisel tercihlerinize bağlıdır. Ekstra kılıflarla alternatif yaratarak odaya yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Makinada yıkanabilen yatak koruyuculu modeller yataklı kanepenin ömrünü uzatan bir detaydır.

Seçimlerinizde en önemli unsurlardan biri Çevre ve Çocuk Sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiş olmasına dikkat etmenizdir.

Gelelim renk seçimlerinize siyah beyaz ağırlıklı bir dekorasyona sahip iseniz koltuk kumaşları gri tonlarında tercih edilebilir. Kahve tonlarında dekorasyona yine kahve tonlarında kumaş seçimi ya da açık krem ve sütbeyaz tonları iç açıcı duracaktır.

Kanepe modellerinin sırt bölümünde çelik konstrüksyon, kırpıntı sünger, çökmeli sünger, mikro fiber kumaş yüzlerce alternatif malzeme mevcuttur. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı belirlemek ve siteyi ziyaret ederek ihtiyacınızı uygun fiyat avantajı ile sahip olmak.

Ucuz Kanepe Sitesi Bir Dekoro Markasıdır. - Telefon: 0 850 346 54 74 - Sosyal Medya Hesaplarımız Facebook - Instagram - Google Plus - Twitter - Youtube